Web Tasarım

Firmanıza özel kreatif, yenilikçi, web sitesi tasarımları sunan Marknet ile şirketinizin online potansiyelini farkına varın.

Firmanızı ve markalarınızı tanıtacak tüm müşterileriniz için birinci sınıf bir kullanıcı deneyimleri oluşturacak hedef kitlenize en uygun kolay kullanılabilirlik ile hızlı sunum, hızlı sonuç alabileceğiniz olağanüstü bir web sitesi uygulamaları oluşturmak için yıllardır hizmet vermekteyiz.

Yönetim Paneli
İstediğiniz Zaman İstediğiniz Yerde Web Sitenizi Güncelleyin!

Marknet tarafından müşterilerine özel olarak hazırlanan yönetim paneli ile web sitenizi istediğiniz zaman tüm cihazlar üzerinden kolayca güncelleyebilir ve değişiklik yapabilirsiniz. İsteğiniz üzere Marknet yönetim sistemine size özel ekstra modüller ve özellikler geliştirebiliriz.

Responsive Web Tasarım
Tüm Cihazlara Uygun Web Siteleri

Yeni nesil web sitelerinde telefon, tablet gibi mobil cihazlara uygun web tasarım çok önemlidir. Marknet olarak tüm dijital ortamlarda web sitenizi en iyi şekilde yansıtıp hizmetlerinizi ve ürünlerinizi tüm cihazlara uygun görsellerle hazırlayıp sunarız.

Tüm mobil cihazlarda etkin bir kullanıcı etkileşimi sayesinde web siteniz üzerinden sizinle iletişime geçecek potansiyel müşterileriniz ve iş başarısı kaçınılmaz olacaktır. Farklı ekranlarda sitenizin orjinal halinde görüntülenip hiç bir cihazda görüntü kaybı yaşanmayarak tam bir kullanıcı deneyimi sunarız.

Özellikler
Web Sitenize Gelen Ziyaretçinizi Müşterilerinize Dönüştürün!

Dijital dünyadaki yerinizi kaliteli bir şekilde oluşturarak potansiyel müşterilerinizin firmanızla iletişime geçmesini sağlayacak bir web tasarımı ile kalıcı bir iş kanyağı sağlayabilirsiniz.

Kreatif, kolay anlaşılır, kullanıcı odaklı ve tüm chazlara uygun olan web siteniz üzerinden yeni ziyaretçiler kazanıp onları müşterilerinize dönüştürmek, hizmetlerinizi en iyi şekilde tanıtıp firmanızın hizmetlerinden yararlanmaları için teşvik edecek web sitesi tasarımları üretiyoruz.