Haber Sitesi Yazılımı

Marknet tarafından hazırlanmış profesyonel haber sitesi yazılımı ile haber siteniz hazır

Gelişen teknoloji ile birlikte günümüzde artık haber siteleri önemli bir yer tutmaya başlamıştır ve insanlar artık sadece gazete, dergi gibi yerlerden değil internet üzerinden de haber sitelerini takip etmeye başlamışlardır.

Günümüzde artık bütün gazetelerin bir web sitesi bulunmakta ve haberlerini internet üzerinden okuyucularına duyurmaktadır. Sizde kendinize bir haber sitesi oluşturarak daha çok kişiye ve daha çok kitlelere ulaşma sansını yakalayabilirsiniz.

Haber Sistemi Özellikeri

Haber Yönetimi Kontrolü
Web sitemizde olan kategori, fotoğraf, video, etiketleme gibi özelliklerin olduğu sistemdir.

Köşe Yazarları İşlemleri
Farklı türlerde yazılabilir istege göre farklilık göstermektedir ama genellikle ziyaretçiler yzaıları okuyabilir, yorum yapabilir ve yazılan yazıları paylaşabilirler.

Video Galeri
İstediğiniz her alanda çekilmiş videolarınızı ayrı ayrı olarak belirlenmiş kategorilerde yüklenebilir ve sayfanızı ziyaret eden kullanıcılar istedigi video’yu rahatlıkla izleyebilirler.

Foto Galeri
Kendi çektiginiz veya internet üzerinde bulmuş oldugunuz bütün fotografları sitenize ekliyebilir ve sayfanızı ziyaret eden kulanıcılar bu fotoğraflara rahatlıkla bakabilirler.

Yorum ve Mesaj İşlemleri
Sayfanızda bulunan ek kısımlara sayfanızı ziyaret eden bütün kulanıcılar yorum yapabilir ve mesaj bırakabilirler yapılan yorumların sayfada gözükmesi için site sahibi tarafından onaylanması gerekmektedir.

Anket Yönetimi
Acılan konu başlıkalrı altında bütün kulanıcılar iştedikleri görüşleri belirte bilir kendi güncel fikirlerini sitede okuyuculara paylaşabilirler.

Etiket Yönetimi
Sitenizde bulunan bütün içeriklere etiketleme yapılabilir bu uygulama genellikle sayfada aranılan bir kelimeyi daha hızlı bulunmasına yardımcı olur.

Reklam Yönetim İşlemleri
Web sitesinde önceden belirlenmiş reklam alanlarına yönetici kişiler tarafından yönetim paneli aracılığıyla reklam atma işlemi sağlanabilmektedir.

Site içi Arama İşlemleri
Site içerisinde oluşturulan özel bölüm sayesinde istediğiniz kelime ve etiketi kolaylıkla arayıp bulmanızı sağlayan bir sistemdir.

Google Arama Motoru Optimizasyonu
Web sitenizi daha üst sıralara taşımak için kullanılan bu sistem sayesinde istediğiniz kelimelerde daha üst sıralarda çıkarak web sitenizin tanınmasında önemli bir rol oynayacaktır.

İçerik Yönetimi İşlemleri
İçerik olarak bulunan bütün sayfalar istenildigi gibi düzenlenilebilir ve alt sayfalar üzerinde degişiklikler yapılabilinmektedir.

İstatistik Yönetimi
Google analytics sistemi ile birlikte sitede bulunan bütün verileri toplanan ve bulunan bütün bilgileri anlık olarak görüntüleyebilmenizi sağlar.