Emlak Sitesi Yazılımı

Marknet tarafından hazırlanmış emlak sitesi yazılımı ile profesyonel emlak portalınız hazır

Sektörsel olarak gayrimenkul ve emlak üzerine hizmet firmaların, internet üzerinde gayrimenkul portföylerini yayınlayabileceği potansiyel müşterileriniz size kolayca ulaşmasını sağlayacak profesyonel alt yapı, kaliteli ara yüz tasarımları ile oluşturulmuş bir emlak sitesi yazılımıdır.

Tüm gayrimenkul üzerine faaliyet gösteren büyük işletmeler ve kobiler için Marknet ekibi tarafından hazırlanmış her türlü firmanın tüm ihtiyaç ve hedeflerine uygun kolayca gayrimenkul ilanlarınızı kurumsal web sitenizde yayınlamanızı sağlayacak bu emlak sitesi ile hiçbir ekstra maliyet ödemeden hedeflediğiniz kelimeler ile arama motorlarında hızla yükselebilir ve firmanızı bir çok kişiye tanıtabilirsiniz.

Emlak Sistemi Özellikeri

Sistem Hakkında Genel Bilgiler
Marknet emlak sistemi yeni nesil web teknolojileri ile arama motorlarına tam uygun bir şekilde hazırlanarak firmanızın online potansiyelini en üst seviyede yansıtmak ve müşterilerinizi size hızlıca ulaşmasını sağlamak amacıyla hazırlanmıştır.

Yazılım ve Veritabanı
Yazılım türü olarak PHP kullanıp bun bağlı olarak veritabanı ise MYSQL kullanılmıştır, günümüz web teknolojilerinde kullanılan en güncel, hızlı alt yapıyı kullanmaktadır. Estetik bir yapıya sahip olup tüm sayfalarınız hızlı bir şekilde açılmaktadır.

Kullanıcı Yönetim
Yönetici; Yönetici web sitesi üzerinde tüm yetkilere sahip olup tüm özellikler de ekleme, güncelleme, silme gibi bir çok işlem yapabilmekte olup sistem üzerinde ve danışmanlar üzerinde istediği değişiklikleri yapabilmekte özgürdür.

Danışman Yönetimi
Danışman; Yönetici tarafından sisteme eklenmiş sadece yönetenin verdiği özellikleri kullanabilir, danışman olarak kendi eklediği ilanları düzenleyebilir, müşteriler ilişkileri yönetimine ulaşabilir ve sadece kendi adına müşteriler ile etkileşim sağlayabilir.

Kontrol Paneli Yönetim Ekranı
Marknet emlak yazılımı yönetici ve danışmak yönetim paneli kullanıcı ara yüz tasarımları hızlı, kolay anlaşılır, akışkan, esnek bir yapıda tasarlanmıştır. İlan yönetimi, ilan resim işlemleri bir çok özelliği sadece tek tıkla hızlıca istediğiniz şekilde yönetebilirsiniz.

Portföy Yönetim İşlemleri
Danışmanların kusursuz ve hızlı bir şekilde mevcut portföylerini eklemeleri için sistem üzerinde özel olarak hata denetleme mekanizması geliştirilmiş olup bu sayede hatasız bir şekilde portföylerinizi sisteme dahil edebilirsiniz.

Danışman Yönetimi
Firmanızda çalışan müşterileri ilişkilerinde bulunacak çalışanlarınızın listeleme, ekleme, silme gibi bir çok işlem yapabileceğiniz kısacası sitenizde görmek istediğiniz tüm gayrimenkul danışmanlarınızın yönetimini yapacağız bölümdür.

Sabit Site Sayfaları
Web sitesizindeki hakkımızda, iletişim, hizmetler veya makaleler gibi detaylı içerik sayfaları oluşturabilir ve bu sayfaları isteğinize göre şekillendirebilirsiniz.

Genel Site Ayarları
Marknet emlak sitesi yenilikçi tasarımı ile sistem üzerinde tüm işlemleri kolayca yapmanıza olanak sağlamak amacı ile bir çok listeleme aracı ve hızlı işlem formları bulunmaktadır.