Blog

Marknet Blog Sayfasında Web Dünyası ile Alakalı Çözümler Bulabilirsiniz.

Adobe Fireworks Tanıtım Tarih: 14.06.2014 Adobe Fireworks Tanıtım

Eski ismi Macromedia Fireworks olan programı genellikle web arayüzü yapan kişiler tarafından kulanılmaktadır.Bütün Adobe programları gibi kulanımı kolay basit ve sade bir tasarımda dizayn edilmiştir.Photoshop’a benzer bir görüntüsü olsada genellikle web için kulanılır.

Autodesk 3ds Max Tanıtım Tarih: 11.06.2014 Autodesk 3ds Max Tanıtım

3d boyutlu tasarımlar artık hayatlarımızda çok fazla yerde karışlaşmaya başladık başlıca inşaat, reklam gibi sektörlerde boşluğu doldurulamaz bir durumda olan 3d boyutlu tasarım teknolojisin amiral gemilerinden 3ds max programını sizler için anlatmak istedik.

Bir Fikriniz 100 Bin Dolar Tarih: 11.06.2014 Bir Fikriniz 100 Bin Dolar

Intel firması genç girişimcileri silikon vadisi ile buluşturmak ve dünya pazarına açılması sağlamak için düzenlemiş olduğu Intel Challenge Türkiye yarışmasında 100 bin dolara para ödülü veriyor.

Web Standartları Tarih: 09.06.2014 Web Standartları

Günümüzde güçlü web standartları savunucuları tarafından verilen istatistiklere göre internet sitenize gelen ziyaretçilerinizin dikkatini çekebilmek için 8 saniyelik bir süreniz var. Bu 8 saniyelik süre zarfında ziyaretçilerin dikkatini çekebilmek için hizmetlerinizi hızlı, kolay anlaşılabilir bir şekilde sergilemeniz gerekmektedir.