Blog

Marknet Blog Sayfasında Web Dünyası ile Alakalı Çözümler Bulabilirsiniz.

Twitter GIF Özelliği Eklendi Tarih: 20.06.2014 Twitter GIF Özelliği Eklendi

Twitter resmi hesabından yaptığı açıklamada artık GIF formattaki resimlerin yayınlanabileceğini duyurdu ve Twitter’ da ilk olarak GIF formatta bir resim yayınladı. Bir çok kullanıcının beklediği ve istediği GIF formatında resim ekleme özellikler gençler arasında sıkça kullanılacağa benziyor.

YO 1.2 Milyon Dolar Yatırım Tarih: 19.06.2014 YO 1.2 Milyon Dolar Yatırım

Tamamen farklı ve özgün bir uygulama olan YO en dikkat çekici yazılımlardan birine sahip çünkü mesajlarınızda içerik yok ilk başka kulağa hoş gelmeyen ve yeni tanışan herkesin yadırgadığı bu sıra dışı uygulamada bir arkadaşınızla konuşmak için ve arkadaşınıza derdinizi anlatmanız için pek fazla seçeneğiniz yok çünkü uygulama sadece bir kelime kullanmanıza izin veriyor.

Yeni Uygun Fiyatlı iMac Tarih: 19.06.2014 Yeni Uygun Fiyatlı iMac

Apple firması haftalardır ortaya atılan uygun fiyatta iMac bilgisayarları piyasaya sürme iddiasına bugün kendi web sitesi (apple.com) üzerinde bir açıklama ve genel bilgilendirme yaptı.

Web Tasarım Nedir ? Tarih: 14.06.2014 Web Tasarım Nedir ?

Firmanızın kurumsal imajına uygun, ürünlerinizi, hizmetlerini, referanslarını, faaliyet alanlarını tanıtmak için hazırlanan online ağ ortamında gösterilen kişilerin veya kuruluşların firmanıza dünyanın neresinde olursa olsun dijital ortamlar üzerinden kolayca erişimini sağlayacak tasarımsal sürecin toplamına web tasarım denir.