Blog

Marknet Blog Sayfasında Web Dünyası ile Alakalı Çözümler Bulabilirsiniz.

Web Tasarım Kriterlerine Dikkat Tarih: 21.06.2014 Web Tasarım Kriterlerine Dikkat

Bir web sitesine girdiğiniz de en çok dikkatinizi ne çeker? Diye, sorsam. Bu soruyu kendime sorduğumda tasarım cevabını alıyorum. Bence bir web sitesi için en önemli olan kısım tasarımıdır. Ve bu kısımda ise web tasarım kriterlerine girmektedir.

Web Tasarım ve Seo İlişkisi Tarih: 20.06.2014 Web Tasarım ve Seo İlişkisi

Tasarım dediğimde aklınıza ne geliyor? Mesela bir elbiseden örnek verelim. Elbisenin yapımında kumaşı, kullanılan ipi, makinası, fermuarı ve en önemlisi görüntüsü; tasarlamak için gerekli yapılarıdır. İşte web tasarımı da elbise yapımı gibidir. Görüntüsüne, işlevine dikkat etmezseniz, kullanıcı kaybınız olur.

Web Tasarımda Kurumsallık Tarih: 20.06.2014 Web Tasarımda Kurumsallık

Web siteleri hayatımızda ihtiyacımız olan her şeye erişebilmemiz için büyük bir etken olmuştur. Web Siteleri sayesinde birçok isteklerimiz kolaylaşmıştır. Bizler sıkıldığımızda, eğlenmek istediğimizde, sohbet, alışveriş vb. her ihtiyaçlarımızda web sitelerine sığınırız.

Web Sitesinin Anlamı Tarih: 20.06.2014 Web Sitesinin Anlamı

İnternet bizler için vazgeçilmez bir araç olmuştur. Günümüzde her ihtiyaçlarımızı, gereçlerimizi internet üzerinden karşılamaktayız. Tabi internet diyorum ama internet olup ta web sitelerimiz olmasaydı bunun pek fazla da bir önemi kalmazdı açıkçası.