Blog

Marknet Blog Sayfasında Web Dünyası ile Alakalı Çözümler Bulabilirsiniz.

Web Tasarımı Yapmak Tarih: 30.06.2014 Web Tasarımı Yapmak

Günümüzde İnternet en büyük kitle iletişim araçlarından biri haline gelmiş durumda. Kurumsal firmalar web siteleri sayesinde daha büyük bir kitleye ulaşmaya çalışmaktadır. Bunun yanında web sitesi tasarlamak birçok aşamadan meydana gelmektedir.

Neden Responsive Web Tasarım Tarih: 23.06.2014 Neden Responsive Web Tasarım

Responsive web tasarım site tasarımında biraz farklılaştırılmış ve piyasaya yeni girmiş diyebileceğimiz bir css biçimidir. Bilgisayarınızdan erişim sağladığınız herhangi bir web sitesine, kullandığınız tabletinizden ya da cep telefonunuzdan eriştiğiniz de ufak tasarım hataları ile karşılaşabilirsiniz.

Web Sitesinin Önemi Tarih: 22.06.2014 Web Sitesinin Önemi

Profesyonelce tasarlanarak dizayn edilen, görsel, metinsel ve grafiksel açıdan tamamen yalın ve estetik, akıcı, kurumunuzun renkleri ve vizyonu ile uyumlu, hizmetlerinizi kolay anlaşılır bir şekilde yansıtacak kurumsal web siteniz hakkında önemli bilgiler.

Firmanızı Web Siteniz ile Tanıtın Tarih: 21.06.2014 Firmanızı Web Siteniz ile Tanıtın

Web siteleri firmaların kendini en iyi gösterme aracıdır. İyi bir web sitesine sahip olan bir firma, müşterilerin daha çok dikkatini çekmektedir. Fakat yapılan web sitesinde ne eksik, ne de fazla olmasında fayda vardır. Eğer firmanızı tanıtmak istiyorsanız web sitesinin önemi büyüktür.