Blog

Marknet Blog Sayfasında Web Dünyası ile Alakalı Çözümler Bulabilirsiniz.

Web Tasarımı Nasıl Yapılır? Tarih: 09.07.2015 Web Tasarımı Nasıl Yapılır?

Teknolojinin gelişmesiyle bilgisayar ve internet hemen hemen her evde bulunur olmuştur. Bundan dolayı birçok hizmet ve ürün sanal ortamda pazarlanır ve satılır. İnternet üzerinden satış yapan birçok site bulunmaktadır.

SEO’ da Sosyal Medya Siteleri Nasıl Kullanılmalıdır? Tarih: 15.06.2015 SEO’ da Sosyal Medya Siteleri Nasıl Kullanılmalıdır?

Sosyal Medya kullanımı konusunda Türkiye bir çok ülkeden ileri durumda. Bunun en büyük sebebi Türkiye’ nin çok genç bir nüfusa sahip olması.

SEO Çalışmaları ve Yapılması Gerekenler Tarih: 12.06.2015 SEO Çalışmaları ve Yapılması Gerekenler

Çalışmalarınızı yaptığınız yayında olan ya da yayınlayacağınız web sitenizin sadece görselliği, ürünlerinizi tanıması müşterilerinizin ve kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılaması yeterlideğildir. Bu tip çalışmaları yaptıktan sonra özgün ve yeterli görülen sitelerinizin uzmanlar tarafından bazı işlemlere tabi tutulması gerekir.

Gebze Web Tasarım Ofisi Tarih: 04.05.2015 Gebze Web Tasarım Ofisi

Gebze Medya olarak Kocaeli ve bölgesel çaptaki tüm firmalar için profesyonel ekibimiz ile 2010 yılından bu yana web sitesi tasarımı hizmetleri vermekteyiz. Müşterilerimizin tüm web projelerinde etkili ve kalıcı çözümler sunmayı amaçlarız.