Blog

Marknet Blog Sayfasında Web Dünyası ile Alakalı Çözümler Bulabilirsiniz.

Ajans Web Siteleri İçin Öneriler Tarih: 03.08.2015 Ajans Web Siteleri İçin Öneriler

Farklı biçimlerde meydana gelen ajans web siteleri uzun süren çalışma gerektiriyor ve üzerine düşülmeyi hak ediyor. Dijital tasarım dünyasının tekleşmesiyle ajanslar her geçen gün daha fazla popülerleşiyor. Bu aralar dünyanın hemen hemen her yerinde ajansları görmek mümkün.

Etkileşim Tasarımı ve Geleceği Tarih: 02.08.2015 Etkileşim Tasarımı ve Geleceği

Teknoloji ve insanın değişimiyle birlikte etkileşim tasarımı şirketlere önemli kazanımlar sağlıyor. Etkileşim tasarımı soyut bir tasarım pratiği olduğundan en zorlayıcı kullanıcı deneyimi disiplinlerinden olmuştur. Teknolojinin gelişmesiyle basit animasyonlar yerini etkileşim tasarımlarına bırakıyor.

Seo Uyumlu Makele Yazmak Tarih: 01.08.2015 Seo Uyumlu Makele Yazmak

SEO uyumlu makale yazmanın kurallarına değinecek olursak, SEO uyumu arama motorlarında yazınızın içeriklerinin daha kolay bulunmasını sağlar. Fakat her şeyde olduğu gibi SEO uyumlu makale yazmanında belirli kuralları vardır. Bu kuralların yazınızın üst sıralara tırmanmasında azımsanamaz etkisi bulunur.

SEO’da İçerik Önemi Tarih: 31.07.2015 SEO’da İçerik Önemi

Arama motorlarında optimizasyonun en temelinde orijinallik ve yeni içerik yatar. Optimizasyon yapılacak bir siteye SEO uzmanlarınca bilinen bütün yöntemlerin tam anlamıyla uygulanabilmesi için sitenin gerekli bir doygunluğa ulaşması gerekir.